Są w ciągu roku 2 momenty, kiedy najczęściej decydujemy się coś ze sobą zrobić. To – jak wiadomo – postanowienia noworoczne, oraz symbolicznie – początek września. Dzieci na karate/angielski/naukę gry na instrumencie itd. a rodzice na basen/siłownię/jogging czy choćby długi spacer.
Statystycznie zapewne postanowienia te utrzymuje z 10% podejmujących wyzwanie, ale nigdy nie wiadomo za którym razem to my znajdziemy się w tym odsetku, więc próbować zawsze warto!

Czy Pchełka może w tym pomóc? Ależ oczywiście 🙂 Sportowe bluzy, koszulki, spodnie dresowe (krótkie i długie), trampki, buty sportowe, kijki do nordic walking, rowery, kąpielówki – i wszystko to, co tylko przyjdzie Wam do głowy jeżeli chodzi o jesienne aktywności sportowe – to znajdziecie u nas w najbliższą niedzielę 🙂

PS. Przypominamy osobom, które mają swoje ogródki, że wrzesień to idealny czas na sadzenie roślin cebulowych oraz roślin tzw. dwuletnich! A przypominamy dlatego, że częstymi gośćmi na Pchełce są stoiska z przeróżnymi sadzonkami! Ponadto warto rozejrzeć się za sekatorami, bo wrzesień to również idealny moment na przycięcie roślin żywopłotowych!

Po te oraz inne towary zapraszamy jak zwykle niezwykle serdecznie już w najbliższą niedzielę z samego rana 🙂