O tym, że na Pchełce można kupić dosłownie wszystko – wie chyba każdy. A że owo „wszystko” to nieco dużo, to i my mamy o czym pisać i podrzucać pomysły, po co warto do nas się udać w niedzielę 🙂

Dziś na tapetę, czy jak to mówi młodzież „na tapet” idą akcesoria dla majsterkowiczów!
Mowa tu zarówno o lśniących nowością i chromem ogromnych zestawach narzędzi z kluczami nasadowymi i setkami przeróżnych końcówek, nowych i używanych wiertarkach, szlifierkach kątowych, pilarkach, piłach łańcuchowych… ale też o rzeczach pojedynczych!

Wielu z naszych sprzedawców wystawia kosze lub kartony, gdzie można znaleźć wszystko… w tym wszystkim są również choćby używane klucze płaskie i oczkowe. Przecież nie zawsze, żeby dokręcić 8 nakrętek w rozmiarze, jakiego nie mamy w domowej skrzynce z narzędziami, musimy wydawać kilka stówek na nowy zestaw narzędzi…. do takich prac wystarczy „5 złotych” i używany klucz z dna kartonu czy skrzyni.

Warto zatrzymać się u takich sprzedawców, bo często w tych skrzyniach mają wiele różnego rodzaju „przydasi” i to za grosze! Wpadnijcie sprawdzić, co ciekawego Wam się przyda!

Widzimy się w niedzielę!