Po upalnej majówce w końcu chwila wytchnienia i całkiem przyjemne, acz nieco niższe temperatury. Nie sprzyjają one może co prawda opalaniu się nad wodą (zresztą ileż można się byczyć), więc czas najwyższy zostać chwilę w domu, schować głęboko ubrania zimowe i przejść się po Pchełce w poszukiwaniu czegoś ciekawego na lato!

Stoisk z ubraniami na Pchełce dostatek. Od kolorowych t-shirtów, krótkich spodni, zwiewnych sukienek i spódniczek, aż po letnie lekkie buty – czy to sportowe z kratką dla lepszego przewiewu, czy sandały, czy lekkie obcasy. Do tego może jakieś nakrycie głowy przed słońcem? A może okulary przeciwsłoneczne? U nas znajdziecie wszystko co potrzebne!

Pamiętajcie jedynie, że może warto zimowe ubrania przed schowaniem lekko odświeżyć! Pomogą Wam w tym stoiska z proszkami i żelami do prania oraz płynami do płukania – zarówno z produktami krajowymi, jak i importowanymi z za zachodniej granicy. Świeże, wyprane ubrania po przeleżeniu kilku miesięcy na dnie szafy lub pod łóżkiem na jesieni będą się od razu nieco lepiej prezentować!

Do zobaczenia w niedzielę 🙂