Ostatnia Pchełkowa niedziela była nieco wilgotna, ale wszystkie prognozy wskazują, że najbliższa niedziela ma być cały dzień słoneczna, także tym bardziej zapraszamy z samego rana na zakupy! A co proponujemy teraz?

Do wakacji coraz bliżej, kierunki wyjazdów pewnie już zaplanowane, warto więc zadbać o nasz środek lokomocji, bez którego ciężej będzie się dostać tam, gdzie zamierzamy. Zadbać o auto można dwojako – z jednej strony można wymienić olej z filtrami (oleje gdzieś widzieliśmy u nas), a można zatroszczyć się o wygląd auta i jego wnętrze. Czy to nowy zapach do auta, czy to odkurzacz samochodowy, czy to preparat do konserwacji skóry czy lakieru, czy choćby uchwyt na tablet, aby dzieciaki nie zanudziły się podczas długich godzin w trasie lub korkach.

Zaś dla osób, które wolą skorzystać z naszych lokalnych atrakcji jak jeziora czy lasy polecamy jak zawsze rowery (nowe i używane), leżaki, hamaki, meble ogrodowe, grille, akcesoria na ognisko czy choćby sprzęt wędkarski, dzięki któremu poza czasem nad wodą można będzie np. zdobyć świeżą rybkę na kolację 🙂

Do zobaczenia w niedzielę!