Patrząc w kalendarz – już prawie połowa listopada. Patrząc po termometrze – coraz chłodniej się robi. Patrząc po wydarzeniach – do siwego starca w czerwonym kubraku też coraz bliżej. Ale co ma do tego Pchełka? Całkiem sporo!

Gdy na dworze robi się coraz chłodniej, a mając dom jednorodzinny ogrzewany starym piecem, koszty opału spędzają nam sen z powiek – może warto jeszcze zawczasu pomyśleć o 2 rzeczach:
– nowym, ekologicznym i wysokowydajnym piecu – są na Pchełce
– nowych, dobrze izolujących i szczelnych termicznie oknach, które również u nas znajdziecie!

A co ma Mikołaj do Pchełki? Poza samymi prezentami, o których pewnie jeszcze będziemy pisać bliżej świąt, to cóż – Mikołaj musi na czymś usiąść, biorąc dziecko do siebie na chwilę rozmowy. Ostatnimi czasy bardzo popularne i modne zrobiły się fotele tzw. „uszaki”. Bardzo wygodne pod kątem pozycji siedzenia fotele z wysokim oparciem i „uszami” na których można oprzeć głowę. Nie będzie niespodzianką jeśli powiemy, że na Pchełce jest ich całkiem spory wybór? Zarówno tych dostępnych do ręki, jak i po wyborze koloru tapicerki (a jest tych kolorów multum) do zamówienia z niezbyt długim czasem oczekiwania – tak, że Mikołaj już usiądzie na nowym fotelu 😉

Podsumowując, w najbliższą niedzielę po uszaki biegiem marsz 😉 na Pchełkę!