Tak jak przeczuwaliśmy, majówka była dość przeciętnym pogodowo okresem grillowym, za to jeżeli chodzi o anturaż samego miejsca do grillowania – czyli ogrodu lub działki – to nasi sprzedawcy bardziej niż dopisali ostatnio. Można więc przypuszczać, że i w najbliższą niedzielę będzie podobnie.

Co ciekawego u nas kupicie? Oj spoooro!

Przede wszystkim rzeczy z drewna – drewniane obudowy piaskownic, obudowy miejsc na krzaczki, drewniane huśtawki, stoły, ławy i solidne krzesła, przy których spokojnie zmieści się cała rodzina i znajomi, karmniki dla ptaków.

Dbając o otoczenie – roślinność, czyli wszelkiej maści krzaczki, drzewka, sadzonki kwiatów czy warzyw jak np. krzaczków pomidorów… czy choćby nasiona traw. Jakby tego było mało, pomiędzy te naturalne elementy krajobrazu możecie wpleść jakąś fontannę ogrodową, gdyż też u nas je znajdziecie!

Pyszne mięsa czy kiełbaski wypadałoby gdzieś usmażyć. Dlatego też również bez problemu znajdziecie u nas same grille – mniejsze, większe, turystyczne, a także popularne ostatnimi laty paleniska na trójnogu, gdzie czy to na wygrodzonym miejscu na ognisko, czy używając dodatkowej formy żeliwnej można zrobić porządne palenisko, które posłuży wiele imprez, a nawet i lat!

Oby tylko pogoda dopisała, a póki co – widzimy się w niedzielę na Pchełce!