Kolejny rok za nami i następny się rozpoczął, a z nim nowe plany, marzenia i postanowienia noworoczne. Pamiętając, że marzenia się nie spełniają, a marzenia się spełnia, a plany realizuje – czas zabrać się (i wytrwać) za postanowienia noworoczne!

Jednym z chyba najpopularniejszych postanowień noworocznych jest coś w stylu ogólników „będę lepiej jeść”, „… więcej się ruszać”, „schudnę parę kilo”, czyli postanowienia, które bez problemu oprzeć można wokół tego, co znajdziecie na Pchełce!

Lepiej jeść? Jedzenie to podstawa! Wszak każdy dietetyk powie, że zdrowa i zbilansowana dieta to 70% sukcesu w odchudzaniu! A co może być zdrowszego niż świeże owoce i warzywa czy mięso od lokalnych rolników, w miejsce tego przetworzonego z marketu czy owoców ściąganych z drugiego końca Europy, popryskanych konserwantami, aby przetrwały transport. Na Pchełce stoisk ze świeżymi warzywami i owocami, a także mięsem, jajami i miodami jest multum! Nawet nie trzeba ich za mocno szukać. Wystarczy więc chcieć poczynić parę zmian, a my w tym bez problemu pomożemy!

Więcej się ruszać? No jasne! Zacznijmy od wizyty na Pchełce pieszo zamiast autem. Dorzućmy do tego coś, co w ruchu może pomóc, typu buty sportowe, bluzy, spodnie dresowe, czy może nowy rower lub inny sprzęt do ćwiczeń? Na Pchełce też to znajdziecie! Można więc stwierdzić, że ochoczo pomożemy w wytrwaniu w Waszych postanowieniach – zrobimy co możemy!

Do zobaczenia w niedzielę… wiecie gdzie 🙂