Kiedy dwucyfrowe temperatury zaczynają się od dwójki, na ogródkach działkowych zaczyna się poruszenie. Przejście z temperatur bliżej zera na te 20+ było tak błyskawiczne, że większość działkowców pognała szybko na ogródki robić wiosenne porządki i na szybko planując wygląd ogrodu na nadchodzący sezon. A po zaplanowaniu… zapraszamy na Pchełkę 🙂

Jak zwykle co niedziele, a ostatnio jakby jeszcze więcej… pojawia się multum stoisk z akcesoriami ogrodowymi. Od łopat i grabi, przez sadzonki kwiatów i krzewów – tak ozdobnych, jak i owocowych i warzywnych, aż po gadżety ogrodowe. Spotkacie u nas producentów różnego rodzaju huśtawek ogrodowych, mebli drewnianych i drewniano-metalowych, palenisk, ławek czy dekoracji jak np. obudowy studni, budy dla psów czy ozdobne figurki. Wszystko, czego możecie potrzebować od porządkowania ogrodu, aż po jego urządzenie!

Także w niedzielę od rana spotykamy się na Pchełce, a po zakupach – czas posadzić zdobycze na swoich miejscach w ogrodzie. Do zobaczenia w niedzielę!