Lato zbliża się wielkimi krokami. Tak kalendarzowo, jak i ostatnimi czasy coraz bardziej pogodowo. A jak lato, to i więcej czasu będziemy spędzać poza domem. Może więc warto znaleźć sobie jakieś miłe zajęcie?

Wędkarstwo – spokój, cisza, woda, samotność lub dobry kumpel z boku… i czas przyjemnie mija. Na wielu naszych stoiskach odnajdziecie wszystkie akcesoria niezbędne do rozpoczęcia tej formy wypoczynku nad wodą. Od wędek i kołowrotków, przez żyłki, spławiki, haczyki, na zanętach i przynętach skończywszy. A jeżeli nie macie żadnych ubrań, które „mogłyby się pobrudzić” to także ubrania typowo wędkarskie znajdziecie u nas bez problemu.

Letnie rowerowanie – wycieczki bliższe i dalsze, na Czarne, Wikaryjskie, a może jakaś większa rundka wokół miasta dla sportu? Żaden problem! Znajdziecie u nas rowery chyba każdego typu, a dodatkowo niezbędne akcesoria jak kaski czy bidony.

Plażowanie – może nieco mniej aktywna, ale równie przyjemna forma letniego wypoczynku, a że wokół miasta jezior mamy dostatek, to i bardzo chętnie wybierana. Ręczniki plażowe, klapki, koce, leżaki, przenośne grille czy kostiumy kąpielowe… Wszystko to znajdziecie w niedzielę!

Którą formę wypoczynku wybierasz dla siebie? Do zobaczenia w niedzielę!