Mamy dziś dla Was dwa tematy informacyjne. Jeden ku przestrodze, drugi jako zaproszenie!

Jak być może obiło Wam się o uszy, w okolicach Pchlego Targu (na kilku bocznych ulicach), na prośbę mieszkańców ustawione zostały znaki zakazu zatrzymywania się. Ponadto wzdłuż alei Kazimierza Wielkiego, na odcinku między stacją paliw Lotos, a bramą wjazdową na Pchełkę również ustawiono pachołki uniemożliwiające parkowanie na trawniku przy chodniku.

Uważajcie na siebie, aby niedzielna wizyta na Pchełce nie zakończyła się bonusowym mandatem, bo te ostatnio mocno potrafią nadwyrężyć domowe budżety. Jednocześnie informujemy, że z boku Pchełki od strony ul. Papieżka znajduje się nasz Pchełkowy parking, na którym żaden mandat Wam nie grozi! Zapraszamy na niego serdecznie.

Drugą, o wiele milszą sprawą jest zapowiedź imprezy! W sobotę 6 sierpnia na terenie Pchlego Targu odbędzie się III runda Włocławskiego Mistrza Kierownicy. Fani motorsportu będą ścigać się po wyznaczonym torze.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportów motorowych do oglądania i kibicowania startującym załogom! Impreza pod patronatem Automobilklubu Włocławskiego oraz Polskiego Związku Motorowego!

Kliknij aby powiększyć