Powszechnie wiadomą rzeczą jest, że na Pchełce kupicie niemal wszystko. Zazwyczaj skupiamy się na rzeczach gabarytowo większych, natomiast dziś przybliżymy Wam stoiska z drobiazgami, bo to jednak drobiazgi, czyli różne przydasie są lub powinny być zawsze pod ręką.

Ostatnimi czasy pojawiło się u nas kilku sprzedawców akcesoriów – hmm… – powiedzmy kawowych, czyli bajecznie zdobione filiżanki – zarówno nowoczesne, jak i ze wzorami pasującymi do wnętrz stylizowanych na klasyczne. Poza filiżankami są tam naturalnie porcelanowe imbryki, talerzyki, czy figurki – słowem wszystko, co postawi kropkę nad „i” dopełniając nasze wnętrza, ale będzie też użyteczne na co dzień. Może nie wszystkie stoiska są widoczne z daleka, natomiast nie mijajmy ich, bo na prawdę można znaleźć tam różne cudeńka.

Innym stoiskiem, które niedawno się pojawiło to stoisko ze śmiesznymi naklejkami na samochody. Często widzimy na ulicach różnego rodzaju naklejki na klapie bagażnika – czy to nawiązujące do danej marki, czy ogólnie do samej sprzedaży samochodów typu np. „Niemiec dzwonił, że odkupi” 🙂 Od teraz chcąc taką naklejkę zamocować na swoim aucie, wystarczy wpaść na Pchełkę w niedzielę i można wybierać i przebierać z multum wzorów.

Kolejnymi niepozornymi często stanowiskami są te z narzędziami do domu. Często potrzebujemy jakiegoś narzędzia na tyle rzadko, że nie widzimy sensu kupowania go w całym zestawie za kilkaset złotych, aby i tak użyć go raz na 2 lata. W takim też przypadku stoiska z narzędziami sprzedawanymi pojedynczo są wręcz wybawieniem.

A tak w ogóle, to mamy jeszcze truskawki 🙂

Widzimy się w niedzielę!