Na Facebooku pojawia się coraz więcej postów w stylu „jak schudnąć po lecie”. Co prawda średnio to rozumiemy, bo w tych najbardziej upalnych dniach (choć fakt, dużo wybitnie ich nie było), to nie wiemy komu się w ogóle jeść chciało… bo u nas jedynie co, to napoje w lodówce królowały…

W każdym razie przełom lata i jesieni, jak i sama jesień to całkiem niezła pora, żeby wziąć się za siebie. Pamiętajcie jedynie „nie od poniedziałku” 🙂 Lepiej to zrobić „od dziś” lub od niedzielnego popołudnia, kiedy to wrócicie od nas z Pchełki!

A do czego Pchełka do odchudzania? Buty do biegania, spacerów czy na rower…. jak i same rowery, których mamy spory wybór – i to zarówno nowe prosto od naszego włocławskiego producenta, jak i używane! Bo tak… we Włocławku też są rowery produkowane – nie wierzycie? Zapraszamy w niedzielę do poszukania stanowiska… można na spokojnie porozmawiać z przedstawicielem producenta 🙂 Dodatkowo można znaleźć też u nas akcesoria rowerowe jak bidony, pompki, koszulki..

Natomiast dla amatorów sportu, w którym mamy dużo świeżego powietrza, tylko ruchu nieco mniej, czyli wędkarstwa – mamy już nie jedno, a kilka stoisk, gdzie można zaopatrzyć się w sprzęt, tej mamy wrażenie odradzającej się jak fenix z popiołów dyscyplinie hobby czy sportu.

To jak, widzimy się w niedzielę? A jakże!