Tuż po Pchełkowej niedzieli, w poniedziałek przypada Dzień Dziecka. Jak zwykle sprzedawcy z Pchlego Targu staną na wysokości zadania i będą mogli zaoferować małe i duże co nieco na tą okazję! A co konkretnie?

Na przykład – rowery! Sprzedawców rowerów mamy kilku, którzy pomogą dobrać odpowiedni rower zarówno pod wzrost (obecny i przyszły) jak i pod upodobania dzieci. Dodatkowo zapewne zaproponują całkiem miłe dla portfela ceny! Inna sprawa to elektronika, którą uwielbiają dzieci w każdym wieku. Także ta kategoria produktowa jest dobrze reprezentowana co niedzielę – sprzęty zarówno nowe jak i lekko używane w świetnym stanie – dla każdego coś dobrego. Skończyć można natomiast na ogromnym wyborze słodyczy, których to także jest dostatek czy koszulkach ze śmiesznymi nadrukami lub ulubionymi gwiazdami sportu.

Każdy rodzic znajdzie coś ciekawego dla swojego dziecka, a więc… widzimy się w niedzielę – całą rodziną 🙂

Swoją drogą przypomnijmy sobie Dzień Dziecka na Pchlim Targu z 2019 roku. Niestety z wiadomych powodów nie mogliśmy go zorganizować w 2020-tym, a i teraz w 2021 nie wyrobilibyśmy się ze wszystkimi formalnościami… ale może w przyszłym roku się uda! Kto był u nas w 2019tym?