Poprzednia Pchełkowa niedziela nie rozpieszczała pogodą, ale na to wpływu nie mamy niestety. Natomiast widzieliśmy, że mamy jakiś tam wpływ na Wasze wybory, gdyż część z Was wychodziła ze sporym zapasem zniczów. Jako, że 1 listopada już w najbliższą środę, to przejdziemy do naszej sugestii z poprzedniego tygodnia.

Otóż wspominaliśmy, że warto podzielić zakupy akcesoriów na Święto Zmarłych na dwie tury – głównie z powodu ich może nie tyle ciężaru, co gabarytów. Zarówno zniczek jak i wiązanki z roku na rok rosną, a zasięg naszych rąk już niekoniecznie. Dlatego też po zniczowej sugestii z poprzedniej niedzieli, teraz warto skupić się na wiązankach i wieńcach.

Tak jak wiązanki w wersji sztucznej można kupić w sumie dowolnie kiedy, tak, te złożone z żywego świerku i kwiatów – mimo wszystko im bliżej terminu tym lepiej. Dlatego też w tą niedzielę spotkacie zapewne sporo sprzedawców oferujących wszelkiej maści wieńce i wiązanki – zarówno żywe, jak i sztuczne – tak, aby każdemu wpadło coś w oko 🙂

Widzimy się w niedzielę rano.. oby bez deszczu 🙂