Ameryki nie odkryjemy pisząc, że już za parę dni majówka i długi weekend. Pogoda zapowiada się ciepło i pozytywnie, więc warto już teraz pomyśleć, co by tu porobić. Kto wyjeżdża, ma ten problem z głowy, natomiast kto zostaje w mieście ma całą Pchełkę do dyspozycji w poszukiwaniu inspiracji.

Może ktoś np. wybrać się na wycieczkę rowerową – wtedy to polecimy nasze stoiska rowerowe. Można tam kupić zarówno używane rowery (najczęściej import z Holandii, a właściwie Niderlandów czy z Niemiec) lub też fabrycznie nowe modele od lokalnego producenta z pełną gwarancją i serwisem we Włocławku!

Ktoś inny może chcieć spędzić te dni w swoim ogrodzie czy na działce… Tutaj polecamy stoiska z meblami ogrodowymi, dużymi grillami oraz punkty wędliniarskie po świeże mięso, które na ten grill można wpasować. O rozpałce i węglu też można od razu pomyśleć.

Jeszcze inni mogą skierować się nad jeziora, wszak wokół miasta mamy ich sporo. Tutaj przydadzą się leżaki oraz małe grille przenośne. Warto też pomyśleć o lodówce turystycznej… czy to nowej czy używanej – jak wolicie.

Którą opcję majówkową wybieracie?

Widzimy się w niedziele – zarówno tą przed (28.04), jak i tuż po majówce (5.05)!