Skrobaliście już szyby tej jesieni? Bo my nie raz, nie dwa… Coraz chłodniej za oknem, więc czas pomyśleć o czymś cieplejszym do ubrania… a że jesteśmy na Pchełce, to mniej myślenia, a więcej przymierzania!

Co tydzień gościmy na naszym terenie dziesiątki stoisk z odzieżą, a że sprzedawcy dostosowują się zwykle do sezonu, to i ciepłych rzeczy u nas dostatek. Widzieliśmy zarówno kurtki puchowe, kurtki jeansowe podbite miśkiem oraz kurtki skórzane z odpinanym ociepleniem. Ba, na stoiskach około wędkarskich były nawet kurtki ze wzorem moro, mocno ocieplane!

Warto do tego dodać buty. Ok, śniegu może jeszcze nie ma, ale wody ostatnio całkiem sporo, a że jedyna różnica między śniegiem a wodą tkwi tylko w temperaturze, to buty muszą być przede wszystkim szczelne, a i przydałyby się dość wysokie, żeby posłużyły i jeszcze teraz jesienią i zimą, a i na początku wiosny także.

Na koniec warto jeszcze polecić na rozgrzewkę gorącą herbatę z miodem z lokalnych pasiek. Fakt, miód w połączeniu z wysoką temperaturą traci większość ze swoich prozdrowotnych właściwości, więc może bardziej ciepłą herbatę niż gorącą… ale koniec końców – w prawdziwy miód na rozgrzewkę także się u nas zaopatrzycie!

Gorrrąco pozdrawiamy i widzimy się w niedzielę rano!