Ostatnio nasz Pchełkowy fotograf buszował między stoiskami, zbierając materiał na migające zdjęcia na górze strony. Ba, nawet jeden ze sprzedawców zgodził się, jak widać, poza swoim stoiskiem, pokazać również siebie osobiście 🙂 Baza zdjęć z Pchełki została zaktualizowana, przez co będą się co jakiś czas zmieniać na kolejne nowe.

A wracając do termometrów, które to również u nas znajdziecie 😉 warto pomyśleć o zimowym odświeżeniu szafy. Jako, że temperatury coraz częściej oscylują wokół zera, schodząc także na minus – czas na to chyba najwyższy!
A Pchełka ciepłem stoi! Grube swetry? Są! Ciepłe kurtki? A jakże! Wysokie, ocieplane buty? I to ile! Dodatkowo coraz więcej można znaleźć ubrań w odważnych kolorach. Intensywne niebieskie czy pomarańczowe rzeczy nie tylko przykuwają wzrok na stoisku, ale są także gwarantem, że tej zimy na włocławskich ulicach zrobi się bardziej kolorowo niż zazwyczaj.

Jako, że najbliższa niedziela przypada między Black Friday a Cyber Monday, to zapewne znajdziecie nie lada promocje – i to pewnie nie tylko na ubrania, ale i na większość asortymentu, który oferują nasi sprzedający.

No to jak? Widzimy się w niedzielę?