Wieczór Wigilijny, mimo, że w tej sekundzie dość odległy, to szczególny czas, kiedy spotykamy się z najbliższymi. Coraz częściej z osobami, których z różnych powodów codziennej prozy nie widzieliśmy od dawna. W takich sytuacjach wieczór ten nabiera szczególnej rangi i może warto coś z tym zrobić?

Idealną receptą na powyższą sytuację jest np. nowy garnitur! Jako, że do 24 grudnia jeszcze całe 3 tygodnie zachęcamy, aby podczas najbliższej niedzieli udać się na stoiska producentów garniturów. Nawet jeśli potrzebnego rozmiaru nie będzie od ręki, to zdążą uszyć zestaw na wymiar czy nanieść poprawki krawieckie na posiadane modele. Potem może być za późno, natomiast myśląc o tym prędzej – można się ze wszystkim wyrobić.

Podobnie np. jeśli chodzi o wnętrze. Mikołaj przydałoby się, żeby miał wygodny fotel czy krzesło, na którym będzie przyjmować wyłącznie grzeczne dzieci 🙂
Producenci meblowi, których spotkacie na Pchełce mają ogromny wybór tak krzeseł jak i wygodnych foteli – często dostępnych od ręki!
Z jednej strony będzie coś nowego w domu, z drugiej zaś Mikołaj będzie miał gdzie przycupnąć 🙂

Do zobaczenia w niedzielę!