Stęskniliśmy się, a Wy? Po 2 niedzielach pod rząd, które przypadały w Boże Narodzenie i nowy rok, w końcu czekamy na Was z otwartymi ramionami, bramami i szlabanami 🙂 Bardzo miło będzie Was zobaczyć pierwszy raz w tym 2023 roku!

A jak 2023, to tradycyjnie można by rzec „nowy rok, nowa/y ja”. Macie jakieś postanowienia noworoczne? Bo mamy dziwne wrażenie, że spora część z nich skupia się wokół zdrowia i sylwetki… prawda?

Jeżeli to prawda to pierwszych w tym roku zakupach sugerujemy wziąć na celownik 2 dziedziny:
– sprzęt do ćwiczeń
– zdrowe produkty

Sprzętów do ćwiczeń u nas zawsze dostatek! Rowery stacjonarne, gumowe pasy oporowe, ciężarki, orbitreki, czasem można spotkać też mini ławeczki wioślarskie. Jeżeli zrobienie formy i zrzucenie kilku kilogramów za pomocą ćwiczeń fizycznych było jednym z Waszych postanowień, natomiast roczny karnet na siłownię to dla Was zbyt duży wydatek, to warto poszukać lekko używanych, ale nadal w świetnym stanie sprzętów do domowego treningu!

Odnośnie zaś zdrowych produktów, to tak jak to często podkreślamy – w tym temacie jesteśmy najlepszym adresem w mieście! Świeże mięso, owoce i warzywa od okolicznych rolników, bardzo często sprzedawane przez nich samych! Niemasowa produkcja, bez zbędnej chemii – jakość i świeżość. To znajdziecie u nas nie tylko w styczniu, ale cały rok!

Nie mogąc się Was doczekać, zapraszamy w niedzielę!