Mrozy na szczęście puszczają, w najbliższą Pchełkową niedzielę ma być już na plusie! Dlatego więc zapraszamy na zakupy!

Jak mówi stare powiedzenie z tytułu, pogoda ogólnie nie zachęca do wyjścia z domu, z drugiej jednak strony lekarze zalecają spacery w taką pogodę, gdyż organizm lubi aktywność na świeżym powietrzu, a że będzie temperatura dodatnia, to i zmarznąć nie powinniśmy!

Wracając do samego przysłowia, bo jednak Pchełka to jeden z głównych powodów do wyjścia z domu w niedzielę z rana, to co robić w samym domu, kiedy na telewizor człowiek już patrzeć nie może? Telewizja na szczęście to nie wszystko, a tak na prawdę to jeden ze słabszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Co więc polecamy zrobić?

Spędźmy ten czas po prostu z najbliższą rodziną! Bez biernego oglądania tv, czy scrollowania stron na smartonach czy tabletach – ot po prostu ze sobą… grając np. w gry!
Przy mniejszej ilości domowników może być na konsoli, gdyż na Pchełce mamy całkiem pokaźną ofertę gier konsolowych, natomiast my bardziej sugerujemy te tradycyjne – planszowe. Nawet nie wiecie jak szybko może minąć popołudnie w rodzinnym gronie, bez bombardowania negatywnymi emocjami z mediów. Czy to Scrabble, czy Monopol czy dowolna inna planszówka, jakich multum znajdziecie na stoiskach młodzieżowych na Pchełce!

Dodatkowo nie zapomnijcie o świeżych warzywach i owocach. W taką pogodę trzeba dostarczać dużo witamin. żeby zachować zdrowie!

To co, kto dbając o zdrowie, wybiera się spacerem w niedzielę na Pchełkę?