Nie wiemy, czy już świąteczna reklama Coca Coli leciała w telewizji, bo jej nie oglądamy, natomiast widzimy co się dzieje w kalendarzu! Jeszcze kilka niedziel i Święta! Ba – wigilia także przypada w niedzielę 🙂
Rodzi się pytanie, czy Pchełka będzie otwarta w Wigilię? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć niedługo, gdyż aktualnie konsultujemy to z naszymi sprzedawcami – także śledźcie na bieżąco naszą stronę!

Póki co jednak warto pomyśleć o przedświątecznych porządkach. Nie każdego z nas stać na wynajęcie firmy sprzątającej, choć i te mają już słabo z wolnymi terminami. Dlatego chętnie wyposażymy Was we wszelkie niezbędne akcesoria, żeby Wasze wnętrza lśniły na święta!

Nasi sprzedawcy mają w swojej ofercie wszystko, czego tylko potrzeba. Zarówno środki chemiczne do sprzątania – tak dostępne w Polsce, jak i te ściągane z Niemiec, ale także artykuły typu miotły, szczotki, szmatki… a i odkurzacz pewnie też się znajdzie! Wszystko to w dobrych cenach, bo wiadomo – przed świętami każdy grosz się z obu stron ogląda.

Do zobaczenia w niedzielę od rana!