Zimno, szaro, słońca mało… cóż tu robić?

Pchełka jak zawsze ma na to lekarstwo, czyli świeże pomysły!

Majsterkowanie
Masz pomysł na niecodzienny mebel? Szafkę lub półkę, której z uwagi na określoną ilość miejsca lub niecodzienny kształt, nie ma szans znaleźć w sklepie? Zrób ją sam! Piły tarczowe, szlifierki, młotki, śrubokręty, wkrętarki, wiertarki, słowem wszystkie narzędzia potrzebne czy to do zmajstrowania nowego mebla czy drobnych prac w domu – znajdziesz u nas bez problemu!
A może warto zainteresować się sprzętem nieco używanym? Do okazjonalnego majsterkowania nie jest konieczny nowy sprzęt, ba – często używany sprzęt z wyższej półki posłuży dłużej! Warto pomyśleć..

Graj z całą rodziną
Gry na konsolę to świetny sposób na spędzenie czasu z dziećmi. Momentalnie można zaplusować i złapać świetny kontakt z własnym dzieckiem, co zaprocentuje w przyszłości. Wspólne wieczory z konsolą i dobrą grą w tle to pomysł wart przemyślenia.. tym bardziej, że na Pchełce mamy bardzo bogato zatowarowane stoiska z grami – tak do kupna, jak i na zamianę!

Wieczór z dobrą książką
Tak, wiemy – są księgarnie, ale nowe książki bywają dość drogie, a łatwość, z jaką w tej chwili można publikować, mamy wrażenie że przekłada się na niższą jakość treści. W niedziele, kiedy jest dobra pogoda (tzn. nie ma w prognozach deszczu) gościmy często osoby sprzedające używane, choć lepiej byłoby napisać „kiedyś przeczytane” książki. Może warto rozglądnąć się, czy jakiś tytuł wpadnie w oko? A często są to książki dosłownie za grosze..!
PS. A jeśli do dobrej książki mielibyście ochotę na kawę, to zarówno kawę, jak i filiżankę do niej także u nas znajdziecie 😉

Do zobaczenia w niedzielę!