Nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy mediów oraz osoby na „diecie nisko informacyjnej” słyszeli, co się dzieje za naszymi granicami. Z jednej strony jako kraj jesteśmy teoretycznie bezpieczni, z drugiej – niczego pewnym być na 100000% nie można.

Co prawda rosyjskich czołgów jeszcze na Pchełce nie dostaniecie (choć już na eBay można było znaleźć) 😉 natomiast w okolicach bojowych możecie zaopatrzyć się w odzież z maskującymi wzorami moro w wielu wersjach dostosowanych do różnych warunków terenowo-pogodowych, noże bojowe czy pistolety i karabinki wiatrówki. Trochę praktyki i ćwiczeń z celności nigdy nie zaszkodzi, a może przyczyni się to do rozbudzenia pasji do strzelectwa? Wszak strzelnice, gdzie można zmierzyć się z prawdziwą bronią w mieście mamy… a taka wiatrówka – raz, że stosunkowo niedroga, dwa, że bez pozwolenia, pozwoli poczuć klimat przygody i współzawodnictwa.

Zaopatrzenie kuchni (nie tylko tej polowej), też u nas znajdziecie – świeże mięsa, ryby, warzywa i można by dalej długo wymieniać 🙂 A i akcesoria campingowe też się znajdą!

Do zobaczenia w niedzielę!