Ostatnie dni miło zaskakują przyjemnymi, jak na jesień temperaturami. W lasach obrodziły grzyby, a liście mienią się wieloma kolorami w całkiem ciepłych promieniach słońca.

Może tą kolorową atmosferę może warto przenieść do domu! Jak? Mega kolorowym dywanem! Zauważyliśmy ostatnio, że sprzedawcy dywanów na Pchełce mają jedne z najbardziej kolorowych stoisk! Zarówno dywany do salonów, jak i (a może zwłaszcza) do dziecięcych są naprawdę bogato zdobione i wielokolorowe. Taki dywan potrafi odmienić styl całego wnętrza! Może warto wprowadzić nieco świeżej energii do wnętrza i zakupić taki mega kolorowy?

Z drugiej strony jeśli domownicy nie narzekają na energię, za to narzekają, że nie mają już gdzie mieścić w żołądkach tych grzybów, może niech spożytkują nieco energii wspólnie razem na konsoli? Mamy na Pchełce cieszące się popularnością stoiska, gdzie można zakupić, jak i wymienić się grami na konsolę! Jest to idealna opcja, jeżeli posiadane tytuły już nam się zgrały i wypadałoby odświeżyć kolekcję. Zostawiamy do przemyślenia 🙂

A my widzimy się w niedzielę!