Nie będziemy tego mówić wybitnie głośno, żeby nie zirygować młodszej części naszych klientów, jednocześnie warto wspomnieć o kilku rzeczach przydatnych na początek września, a których nie zawsze kupi się od ręki.

Pierwszą z nich jest garnitur na rozpoczęcie roku. Co tydzień na Pchełce gościmy kilku stałych producentów garniturów. Mimo, że na ich stoiskach są setki modeli, to nie każdy z nas ani z naszych dzieci jest „szyty pod linijkę”, przez co często trzeba robić jakieś przeróbki lub szyć pod wymiar – a to jak wiadomo wymaga czasu. Warto jest więc pomyśleć o tym nieco prędzej, aby potem nie było niespodzianki.

Drugą rzeczą są meble. Czy to pierwszy rok do szkoły… czy to jeśli poprzedni komplet już się zużył, warto pomyśleć o nowym biurku, krześle czy regale na książki.
Meble, zwłaszcza produkowane pod zamówienie podobnie jak garnitury wymagają nieco oczekiwania. I ok – można kupić coś „w markecie” – pytanie, czy stać nas na zakup czegoś o lichej jakości, jeżeli na Pchełce można zamówić meble prosto od producenta, weryfikując ich jakość na miejscu. Jako, że na Pchełce są producenci, to skracając ścieżkę dystrybucji, można zamówić świetnej jakości meble w cenie niemal marketowej, a do tego z możliwością wyboru koloru z dostępnej szerokiej palety wybarwień drewna!

Pamiętajmy nadal, że jednak jeszcze prawie miesiąc wakacji i wykorzystajmy ten czas możliwie jak najlepiej odpoczywając! Widzimy się w niedzielę 🙂