Temperatury w ostatnich dniach sprawiają, że wyjść z domu chce się bardziej rano (np. na Pchełkę 😉 ) oraz wieczorem. Za dnia każdy kto może, zostaje pod dachem (za co dziękują przy okazji ratownicy medyczni, gdyż w ostatnich dniach bardzo duży % ich wyjazdów to udary słoneczne – potwierdzone info!). Jak można więc spędzić miło czas, wypocząć, a jednocześnie uciec przed palącym słońcem w ciągu dnia?

Odpowiedź jest krótka: wędkarstwo!

Kilka godzin w ciszy, spokoju, obcując z naturą uspokoi każdego. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości, że wędkarze to chyba jedna z najbardziej wypoczętych grup. Dodatkowo na ryby chodzi się raczej wczesnym rankiem, kiedy jest jeszcze przyjemnie chłodno, a obserwacja wschodu słońca nad lekko zamgloną wodą… bajka!

Pchełka to raj dla wędkarzy! Znajdziecie u nas kilka stanowisk, gdzie bez problemu skompletujecie cały sprzęt – zarówno ten podstawowy, bez którego będzie ciężko nawet trampka wyjąć z wody 😉 po mocno rozbudowane zestawy przynęt, zanęt itd. Wszystko co jest niezbędne… oraz może się przydać nad wodą.

Poczuj w sobie instynkt łowcy i widzimy się w niedzielę rano oczywiście na Pchełce!