Wy też już nie możecie patrzeć na termometry? Znamy ten ból! Na szczęście przyjeżdżając na Pchełkę od rana (powiedzmy 8:00 – 9:00), jest jeszcze przyjemnie chłodno na spokojne zakupy.

Lato rozpoczęło się chwilę temu, więc warto by z niego skorzystać. Na wysokie temperatury wpływu nie mamy. Mamy jednak wpływ na naszą aktywność i albo wykorzystanie tej pogody dla siebie albo przynajmniej przygotowaniu się na nią.
Jak doskonale wiecie, na Pchełce wśród wielu różnych towarów, sporo jest ubrań. Zwracajmy uwagę przy wyborze na tkaniny! Na lato idealny jest len. Świetnie oddycha, jest trwały i bardzo lekki. Ubrań lnianych niemal nie czuć na sobie. Innym przykładem jest świetnej jakości bawełna. Zwracajmy uwagę co kupujemy! Czasem (zwłaszcza latem) warto jest dołożyć co nieco, ale kupić ubrania z lepszej gatunkowo bawełny. Ciekawą opcją są również ubrania sportowe. Może niekoniecznie uszyte z naturalnych materiałów, jednak one są projektowane pod lepsze odprowadzanie wilgoci, przez co nie spocimy się w nich tak mocno, jak w innego typu ubraniach… a sportowy wygląd będzie gratis 🙂

W tym roku niestety nie ma w naszym mieście Wloweru, przez co warto pomyśleć o swoim własnym środku lokomocji, który poza spalonymi kaloriami, wygeneruje nam chłód z samej jazdy. Od niedawna, poza rowerami używanymi, pojawiły się także rowery fabrycznie nowe! Zatem mamy coś na każdy portfel i każde preferencje! Dzięki temu można wykorzystać okres letni (zwłaszcza poranki oraz wieczory) do wycieczek rowerowych czy po prostu treningu.

Zapraszamy w niedzielę od samego rana 🙂 !