Nie wiemy, czy zdajecie sobie sprawę, ale minął już miesiąc szkoły! Jak rok szkolny od września do czerwca (w tym ferie świąteczne, zimowe itd.) ma 10 miesięcy, tak już 10% z tego za nami! Jeżeli wasze pociechy są już z bardzo pozytywnymi ocenami po pierwszych sprawdzianach, to może warto dodać im nieco uśmiechu i energii?

Jesień sama w sobie jest bardzo kolorową porą roku, zwłaszcza, że ostatnio podoba nadal letnia. U nas na Pchełce na nadmiar kolorowych liści nie narzekamy, za to cotygodniowe spotkania kolorują nam sprzedawcy zabawek.
Do gwiazdki daleko, do dnia dziecka to już w ogóle… ale może warto pomyśleć o naszych milusińskich i wynagrodzić im pierwsze pozytywne oceny po miesiącu szkoły? Wiadomo – każdy uczy się dla siebie, ale taka mniejsza lub większa drobnostka ucieszy każde dziecko, a z pewnością poczuje się docenione i dostanie dodatkowej motywacji do dalszej nauki!

Stoisk z zabawkami znajdziecie u nas kilka – dla każdego coś miłego. Są mniejsze, większe i gigantyczne maskotki, puzzle, gry planszowe, auta zdalnie sterowane, figurki, modele samochodów…. co tylko chcecie lub co lubią wasze pociechy.

Do zobaczenia w niedzielę!