Kalendarzowo mamy już lato. Pogodowo, jeszcze zależy od dnia, natomiast już coraz więcej dni jest przyjemnie ciepłych lub mniej przyjemnie – upalnych.

Polacy przeciętnie spędzają swoje urlopy na 3 możliwe sposoby – i ze wszystkimi Pchełka ma sporo wspólnego! Jak to możliwe? Zobaczcie sami 🙂

Leniwy wypoczynek

Mamy wokół miasta kilka popularnych i chętnie uczęszczanych jezior, od niedawna też kilka basenów odkrytych (Słodowo i przy nowej przystani na Płockiej). A na Pchełce zaś znajdziecie zarówno kostiumy kąpielowe, klapki basenowe, czy ręczniki ale też na przegryzkę świeże czereśnie, truskawki i inne owoce; zaś pragnienie ugasicie popularnymi napojami gazowanymi.

Wakacyjny wyjazd

Czy to w góry czy nad morze, a może do Chorwacji, Egiptu, Hiszpanii, Włoch, czy do ostatnio korzystnej cenowo Bułgarii? Decyzja jest Wasza! U nas natomiast zaopatrzycie się zarówno w walizki na ubrania i kosmetyki, jak i same ubrania i kosmetyki 🙂 Koszulki, spodenki, bielizna, kosmetyki – wszystko, co się przyda na wakacjach!

Remont

Część osób w wakacje wyjeżdża na wypoczynek, a część podczas swojego urlopu ma w końcu chwilę czasu na remont. My za to mamy dla Was bogaty wybór narzędzi ręcznych i elektrycznych, który ten remont uprzyjemnią i przyśpieszą, a od niedawna także gościmy sprzedawców oferujących nowe drzwi i okna – to tak, jakby za dużo gorącego powietrza wpadało do domu przez nieszczelności 🙂

Jak sami widzicie – jak urlop to z Pchełką jako zapleczem! Czekamy na Was w niedzielę od samego rana 🙂